Visas kategorijas

Kvalitātes process

Sākums> Uzņēmums > Kvalitātes process

Kvalitātes process

Uzņēmumā Etone Technology galvenā problēma ir kvalitāte, un ar izcilu kvalitāti nāk arī lieliskas attiecības ar klientiem. Ik uz soļa mūsu darbinieki un iekšējie procesi nodrošina, ka jūsu pasūtījums tiks izpildīts atbilstoši jūsu specifikācijām. Mēs kopā veidojam panākumus, lai katru reizi sasniegtu pozitīvus rezultātus.

Etone Technology darbojas saskaņā ar mūsu ISO 9001 sertifikātiem. Mēs strādājam ar specializētu aprīkojumu ar apstiprinātiem procesiem, lai nodrošinātu konsekventu, uz kvalitāti vērstu darbu. Zemāk jūs atradīsiet pārskatu par procesu, ko esam izstrādājuši, lai katru reizi ražotu detaļas, kas atbilst jūsu vajadzībām.

1669015732608151

Procesu analīze

Ražošanas projektēšana (DFM), tāme, līguma pārskatīšana, apstiprināšana un ražošana

Mūsu inženieru komanda izskata jūsu specifikācijas, novērtē jūsu projekta apstrādes vajadzības, sniedz ieteikumus par DFM un nodrošina jūsu pasūtījuma tāmi.


Izejvielu iepirkšana

Jiesheng iepērk tikai augstākās kvalitātes materiālus no uzticamiem piegādātājiem. Procesa analīzes posmā mūsu komanda noteiks, kur iegādāties jūsu projektam nepieciešamos materiālus.


Ražošana

Saņemot materiālus, mūsu veikala plānotāji izveido darba ceļotājus, lai nodrošinātu materiālu izsekojamību, reģistrētu apmācību informāciju un mērīšanas datus un izsekotu pabeigtajiem darbiem visos ražošanas posmos. Mūsu cehs un kvalitātes vadītāji nodrošina pārraudzību, lai nodrošinātu, ka mūsu kvalitātes plāns tiek izpildīts, jo darbi tiek pārvietoti pa visu cehu dažādos apstrādes centros.


Sekundārās operācijas

Ja nepieciešams, mūsu komanda sadarbojas ar apstiprinātiem ārējiem piegādātājiem, lai pabeigtu tādus procesus kā apšuvums, pārklāšana, anodēšana, termiskā apstrāde un citi pakalpojumi, kas ļauj mums nodrošināt pabeigtu darbību. Izmantojot trešo pušu pakalpojumus, mēs nodrošinām, ka tiek uzturēta jūsu detaļu un materiālu izsekojamība un ka jūsu produktiem tiek uzticēti tikai uzticami avoti.


Pārbaude

Detaļas tiek pārbaudītas katrā ražošanas posmā, ieskaitot pirmās izstrādājuma pārbaudi (FAI), ja nepieciešams. Mūsu uzmanības centrā ir nulles defekti un pilnīga veiksme ar katru daļu un projektu. Tikai pēc tam, kad pārliecināsimies, ka detaļas atbilst visām jūsu prasībām, mēs tās izdosim piegādei.


Piegāde

Visas preces ir iepakotas, lai mazinātu pārvadāšanas laikā esošās daļas funkcionalitātes bojājumus. Mēs veicam visus iespējamos preventīvos pasākumus, lai novērstu rūsu/koroziju un aizsargātu apdares un vītņotās daļas.